Saturday, 27 June 2015

Dwa miesiące później...

My blogs? What blogs?! I forgot about them...Two months full of traveling and setting up my little business. But I'm back and I will show you what I was working on for all this time.
I decided that this blog will be written in Polish. Sorry guys...It is quicker for me that way. But I have added a button - translate. You can find it on the right side of the blog, above my photo. Hope it will help :)

------------------------------------------------------------------------- 

Po dwóch miesiącach pełnych podróży i działania - zakładania mojego małego, nowego biznesu, wracam. Mam nadzieje, że tym razem na dobre i moje blogi nie zostaną zapomniane po raz kolejny. Tutaj będę pokazywać moje ilustracje oraz inne czyny i rękoczyny - to co jest mojemu sercu najbliższe. Mój drugi blog LittleEverLand nadal będzie poświęcony mixed mediowym  pracom choć niestety będzie ich dużo mniej. Zakończyłam współpracę z niektórymi firmami aby powrócić do utęsknionej ilustracji. Nadal moje prace i artykuły będą ukazywać się w magazynie Craft Stamper a moje nowe kolekcje stempli Stampotique Originals będą powstawać więc blog nie powinien zniknąć ;)

Nad czym pracowałam przez ostatnie tygodnie? Nad Miśkami! 
Uwielbiam wszystko co śliczne i słodkie. Każdy ma w sobie choć trochę z dziecka, wygląda na to, że ja mam dużo ;) Najlepszy prezent dla mnie? Pięknie zilustrowana książka...
Nie mam dzieci dlatego chciałabym się podzielić Miśkami z innymi, szczególnie tymi najmniejszymi. Dlatego Miśki trafiły do drukarni i każdy teraz może je mieć! 

W tej chwili dostępnych jest tylko kilka wzorów plakatów A4. Istnieje również możliwość zamówienia oryginału. Pytania? Piszcie na mail :)


Kolejne obrazki 'robią się'!


Moi mali inspektorzy jakości sprawdzają każdy obrazek ;)


Planów dużo. Proszę trzymajcie kciuki :)
Magda x

2 comments:

 1. Trzymam. Mocno. Za "moje" miśki też :)
  A wiesz, też mam sporo książek w domu, które kupiłam ze względu na ilustracje właśnie. Uwielbiam... Pozdrawiam ciepło :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzieki :* Napisz mi ktore ksiazki warto miec! Niestety nie czesto mam okazje wpasc do polskiej ksiegarni, a tak lubie polska ilustracje :) x

   Delete